آدرس :

 تهران – سه راه تهرانپارس بعداز برج آناهید مجتمع تجاری بابایی پلاک 18

تلفن:

 02136608034 - 02136609034

نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای


نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای


درب‌های اتوماتیک یکی از بهترین گزینه‌ها برای تردد در اماکن تجاری و پررفت و آمد هستند. همانطور که مشهود است، نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای نیازمند دانش و تخصص لازم، شناخت قطعات و همچنین تجربه‌ی کافی است. بر همین اساس،همواره پیشنهاد می‌شود از هر مدلی درب اتوماتیک شیشه‌ای که استفاده می‌کنید، برای نصب آن از متخصصان و نصابان حرفه‌ای و با تجربه استفاده کنید.


تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای


درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای، خصوصا در اماکن تجاری پر رفت و آمد، به مرور زمان ممکن است دچار خرابی شوند و به تعمیر تخصصی نیاز داشته باشند. بازدید فیزیکی، عیب‌یابی تخصصی و تعمیر یا تعویض قطعات از مهم‌ترین مراحل تعمیر درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای است. لازم به  ذکر است تمام درب‌های اتوماتیک باید در بازه‌های زمانی مشخص توسط متخصصان و سرویس‌کاران حرفه‌ای سرویس شوند تا قطعات در صورت نیاز، تعمیر و تعویض شوند و باعث خرابی سایر قسمت‌ها نشوند. سرویس به موقع و اصولی، یکی از مهم‌ترین عواملی است که تعویض  درب اتوماتیک شیشه‌ای را به تاخیر می‌اندازد و باعث می‌شود عملکرد آن بهبود یابد.


خدمات نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهرانعدم آشنایی با انواع درب‌های اتوماتیک و نبود تخصص لازم در پروسه نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای باعث می‌شود کیفیت کار مطلوب نباشد و یا خرابی به بار آید. نصب غیر تخصصی درب اتوماتیک، علاوه بر اینکه باعث بروز مشکل و خسارات مالی احتمالی می‌شود، گارانتی محصول را نیز ابطال می‌کند؛ بنابراین حتما ضرورت دارد درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای را از شرکت‌های معتبر خرید نمایید و از خدمات نصب حرفه‌ای و تخصصی بهره بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها، با ما تماس بگیرید