آدرس :

 تهران – سه راه تهرانپارس بعداز برج آناهید مجتمع تجاری بابایی پلاک 18

تلفن:

 02136608034 - 02136609034

نصب و تعمیر درب سکشنال

نصب و تعمیر درب سکشنال

نصب و تعمیر درب سکشنال 


نصب درب سکشنال 


انواع درب سکشنال در چندین مدل تولید و عرضه شده‌اند که شیوه‌ی نصب هر کدام با توجه به مدل باز شدن درب‌ها، اندازه و محل نصب آن‌ها متفاوت خواهد بود. با توجه به این که درب‌های سکشنال جزو درب‌های اتوماتیک دسته‌بندی می‌شوند، نصب آن‌ها در مکان‌های مختلف نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تکنسین‌های باتجربه و کاربلد صورت گیرد.


تعمیر درب سکشنال


به طور کلی، انواع درب‌های سکشنال به دلیل روش تولید پیشرفته و همچنین بدنه‌ی مقاوم‌تری که نسبت به سایر درب‌‎های اتوماتیک دارند، کمتر دچار خرابی می‌شوند. سرویس به موقع این درب‌ها تا حد زیادی از خرابی زودهنگام یا تعویض قطعات آن جلوگیری می‌کند، به همین دلیل ضرورت  دارد که فرآیند سرویس و تعمیر تخصصی این مدل درب‌ها به موقع و توسط افراد متخصص انجام شود.


خدمات نصب درب سکشنال در تهران


شرکت‌های متعددی در تهران و شهرهای اطراف خدمات نصب و تعمیر درب سکشنال را انجام می‌دهد اما مهم‌ترین مسئله هنگام خرید و بهره‌گیری از خدمات نصب و تعمیر درب‌های اتوماتیک و هوشمند، استفاده از نیروی متخصص و کارآمد است. مراجعه به شرکت‌ها و برندهای متخصص، که سابقه‌ی طولانی در خدمات نصب درب سکشنال دارند، باعث تضمین کیفیت درب‌ها در طولانی مدت خواهد شد. پیشنهاد می‌دهیم خدمات تعمیر و نصب را حتما از فروشگاه‌ها و دفاتری بخواهید که خدمات خود را تا مدت زمان معینی گارانتی و تضمین می‌کنند.

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها، با ما تماس بگیرید